Budget, Macaristan’ın “En İyi Araç Kiralama” Firması Seçildi

Otokoç Otomotiv’in Budget markası ile Avrupa’da hizmet verdiği ilk şirketi Budget Macaristan, ülkenin iş dünyası dergisi Business Traveller Hungary tarafından düzenlenen “İş’te Mükemmellik Ödülleri” yarışmasında “En İyi Araç Kiralama Firması-Müşterinin Seçimi Ödülüne” layık görüldü.

Ödül sonrası bir değerlendirme yapan Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, “Henüz geçen sene hayata geçirdiğimiz Avrupa’daki ilk yatırımımız olan Budget Macaristan ofisimizin “en yüksek hizmet kalitesi” ve “müşteri memnuniyeti” kriterlerinde gösterdiği başarılı performansın ödüllendirilmesi bizi son derece gururlandırdı. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız, faaliyet gösterdiğimiz her yerde hem önemli bir rekabet avantajı hem de müşteri sadakati yaratıyor. Macaristan’daki en önemli Türk yatırımlarından bir tanesi olan Budget markası, Otokoç Otomotiv’in Avrupa’daki genişleme merkezidir. Macaristan’da hizmete başlamamızdan bugüne kadar geçen 1 yıllık sürede kısa dönemli araç kiralama pazarından yüzde 7 oranında pay almamız bunun bir göstergesiydi. Bugün aldığımız bu ödül de başarımızın teyidi” dedi. Ekici; “Hizmet kalitemizin uluslararası arenada da tercih edilmesi bizim için en büyük motivasyon kaynağı. Kazandığımız motivasyon ile daha büyük hedefler koyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye ekledi.

Macaristan’ın iş dünyası dergisi Business Traveller Hungary tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen “İş’te Mükemmellik Ödülleri”, profesyonel jürinin yanı sıra okurların aldığı hizmetin kalitesi ve memnuniyet kriterleri sonucunda verdikleri oylarla belirlenmesi sebebiyle büyük önem taşıyor. Yarışma, aralarında en iyi iş oteli, en iyi restoran, en iyi turizm organizasyonu, en iyi havayolu şirketi gibi turizm sektörünün farklı başlıklarının yer aldığı dokuz ayrı kategoriden oluşuyor.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin