Brisa, ‘Avrupa İş Ödülleri’ Finalistleri Arasına Girdi

Brisa, iş dünyasında her yıl yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik alanlarında Avrupa’nın en iyilerinin seçildiği Avrupa İş Ödülleri’nde finalistler arasına girmeyi başardı. Yarışmada en iyiyi belirlemek için yapılan halk oylaması 24 Şubat’a kadar devam edecek. Ardından jürinin yapacağı değerlendirme ise sonucu belirleyecek.

Bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüşüm süreci yaşayan Brisa, Avrupa İş dünyasının en saygın ödüllerinden olan Avrupa İş Ödülleri’nde hem halk hem de jüri kazananı olarak Avrupa’nın zirvesine çıkmayı hedefliyor.

‘Gelecek için en iyi yolculuğu tasarlama’ vizyonu ile sürdürülebilirliği, inovasyonu ve girişimcilik ruhunu tüm iş süreçlerine entegre eden Brisa, RSM International’in sponsorluğunda düzenlenen 2014-15 Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards-EBA) finale kalmaya hak kazanan şirketler arasında yer aldı.

Avrupa İş Ödülleri organizasyonu, her yıl, sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen, aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketlerin yarışına sahne oluyor. Avrupa’nın önde gelen şirketlerinin katıldığı yarışmada, Türkiye’den Ulusal Şampiyon seçilerek ülkemizi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan Brisa, şimdi ‘Avrupa’nın en iyisi’ olmak için yarışıyor. Türk sanayisinde bir rol model olarak elde ettiği başarıların anlatıldığı tanıtım videosu büyük ilgi gören Brisa, Avrupa birinciliğini hem halk hem de jüri kazananı olarak almayı hedefliyor.

Brisa’ya oy vermek için son gün 24 Şubat
24 Şubat’ta sona erecek olan halk oylamasında, http://www.businessawardseurope.com/vote/detail/the-ukti-award-for-innovation-1/10594 adresindeki ‘Vote’ (Oy ver) butonuna tıklayarak ve elektronik posta adresini yazarak Brisa’ya oy verebilirsiniz. Oy verme işlemi, e-posta adresine gelen linkin onaylanmasıyla tamamlanıyor.

Halk oylamasının yanı sıra seçkin bir jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda ‘Avrupa Birincisi’ seçilen şirket, 27 Mayıs’ta düzenlenecek galada ilan edilecek.

Bayman: “Hedefimiz Avrupa’nın zirvesine çıkmak”

Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman, müşteri odaklı inovasyon anlayışı ve kurumsal girişimcilik süreçlerinin bir takdiri olarak Avrupa İş Ödülleri’nde finalistler arasında yer almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Şimdiki hedefimiz, Avrupa’nın zirvesine çıkmak” dedi.

Bayman yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Bugün dünyanın en saygın iş ödülleri arasında bulunan Avrupa İş Ödülleri, AB genelindeki şirketlerde, mükemmelliği, en iyi uygulamayı ve yenilikçiliği tespit ve teşvik etmeyi hedefliyor. Brisa olarak, hem Türkiye hem de kendi adımıza büyük başarıya imza attık. Avrupa İş Ödülleri’nde finale kalarak Brisa’nın strateji kurumsal odaklı yönetim, inovasyon & kurumsal girişimcilik yaklaşımı ulaştığı noktayı, uluslararası bir platformda en üst düzeyde tescil ettiğimiz için çok mutluyuz. Gelecek için en iyi yolculuğu tasarlama vizyonumuz doğrultusunda, bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüştüğümüz bir süreç yaşıyoruz. Müşteri odaklı inovasyon anlayışımızla, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel inovatif çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştırıyor ve katma değer yaratıyoruz.”

Ödülle ilgili halk oylaması tüm dünyada internet üzerinden devam ediyor. Tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, dünyanın her yerinden ürünlerimizi kullanan tüketicilerin desteğiyle ‘Avrupa’nın En İyi Şirketi’ seçileceğimize olan inancımız tam.”

Bu konularıda İnceleyebilirsin