Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası 14 Mart’ta Başlıyor

Bu sene dördüncüsü Bridgestone’un ana sponsorluğunda hayata geçen “Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Tenis Turnuvası”  14-27 Mart tarihlerinde Akatlar Clubsporium’da başlayacak.

Her yıl ilginin ve katılımcı sayısının arttığı  “Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Tenis Turnuvası”, tenis sporuyla ilgilenen her yaştan sporcuyla, tekler, çiftler ve karışık çiftler kategorilerinde gerçekleştirilecek.

“Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Tenis Turnuvası”, veteran tenisin önemini vurgulamak, tenis oynayan kişilerin artmasına ve tenisin yaygın bir spor haline gelmesine destek vermek amacıyla son dört senedir aralıksız olarak hayata geçiriliyor. Turnuva ile, her sene bir öncekine göre eklenen yeni etkinlikler ve içeriklerle katılan oyunculara daha profesyonel bir organizasyon tecrübesi yaşatabilmeyi ve benzer diğer organizasyonlara da örnek olabilmeyi amaçlanıyor. 18 – 85 yaş aralığındaki sporcuların katılabildiği turnuvanın en özel kategorisi ise “+70 Yaş” kategorisi olacak. Ümit Davala, Behzat Gerçeker, Filiz Taçbaş, Ferhat Göçer gibi isimlerin katılacağı turnuvada, her yaş ve kategoriden tenisçi karşılıklı mücadele için bir araya gelecek.

27 Mart 2016 tarihinde yapılacak ödül töreninde ise şarkıcı Özgün sahnede yer alacak.

Bridgestone’un ana sponsorluğunda yapılan Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Tenis Turnuvası’na destek veren diğer markalar Clubsporium, Innova Medikal, Candela, Coca-cola, Kurukahveci Mehmet Efendi, Çatı Organizasyon, Intro Muzik, ve Wilson.

Bu konularıda İnceleyebilirsin