Bosch Car Service’e gelenler ‘İyi ki varsın yanımda” diyor

Bosch Grubu’nun otomotiv sektöründeki uzmanlığını arkasına alan Bosch Car Service, hizmet kalitesi, uzman personel yapılanması ve orijinal Bosch otomotiv yedek parçaları kullanımıyla tüm araçlara ve her bütçeye uygun servis hizmeti veriyor.

Bir aracın ihtiyacı olan her şeyin sunulduğu Bosch Car Service’te tüm bakım çalışmaları üretici teknik spesifikasyonlarına göre yapılıyor, bu sayede araç garanti kapsamını koruyor.

Bosch Car Service’lerde tamamıyla profesyonel uzman bir kadro görev yapıyor. Bu uzmanlar servis hizmetini sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanarak verirken, araçla ilgili her konuda da öneriler sunuyor. Üstelik servis hizmeti daima en yeni servis ekipmanları kullanılarak veriliyor.

Hızlı ve zamanında hizmet verilen Bosch Car Service’te müşterinin başlangıcından itibaren yapılan her işlemin maliyetini öğrenmesi sağlanıyor, arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında müşteri araç kabul sırasında bilgilendiriliyor.

Müşterilerine kendini evinde hissettiren bir ortam sunan Bosch Car Service’leri tercih edenler, hızlı ve etkin onarım çalışmasıyla zamandan ve paradan tasarruf ediyorlar.

Bu konularıda İnceleyebilirsin