Avrupa’nın En Büyük Motoplex Konsept Mağazası Açılışını Yaptı

32 ülkeden 10 binden fazla Vespa tutkununun katıldığı Vespa World Days kapsamında Avrupa’nın en büyük Motoplex Konsept Mağazası’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılış partisine ünlü Aprilia Superbike pilotları Marco Melandri ve Sylvain Guintoli’yi de katıldı.

Mantua’da gerçekleştirilen Vespa World Days etkinliği, ünlü markanın yaklaşık 70 yılık tarihinde şimdiye kadarki en büyük Vespa Kulübü buluşmasına ev sahipliği yaptı. 12-15 Haziran tarihleri arasında dört gün süren kutlamalar, dünyanın en ünlü scooter’ı için dostluk ve sevgi seline sahne oldu.

Benzer Konular

Vespa World Days kapsamında 13 Haziran Cuma günü Avrupa’nın en büyük Motoplex Konsept Mağazası’nın açılışı da gerçekleştirildi. Açılış partisine katılan ünlü Aprilia Superbike pilotları Marco Melandri ve Sylvain Guintoli, Motoplex’in açılış kutlamaları şerefine 32 ülkeden binlerce Vespa tutkununun arasına karıştı.

Binlerce Vespa tutkununa özel büyük bir partiyle kapılarını açan dev Motoplex mağazası, tüm dünyada geleceğin Piaggio Group Outlet mağazalarının ve bayilerinin ilk canlı örneğini oluşturuyor. Motoplex’in tüm iki tekerli araç hayranlarına özel konseptinin ilk uygulandığı bu mağaza, showroom olarak da kullanılıyor. 1.300 metrekarelik alanda 46 aracın sergilendiği mağazada oturmak ve geniş video ekranlarının keyfini çıkarmak için iki gerçek lounge alanı, bir bar, 138 inch’lik iki video duvarı bulunuyor ve ziyaretçilere canlı etkinlikleri web yayını üzerinden izleme şansı sunuluyor. Mağaza, Piaggio Group’un kıta lideri olduğu Avrupa’nın yanı sıra ABD’de ve Vietnam, Hindistan, Güney Doğu Asya gibi uzak pazarlarda da faaliyet gösterecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap