Avis Mobil Uygulaması Araç Kiralamada Yeni Bir Dönem Başlatıyor

Avis, seyahat edenlerin hayatını daha da kolaylaştıracak yeni akıllı telefon uygulaması Avis Türkiye aplikasyonunu,  IOS ve Android kullanıcıları için yayına aldı. Araç rezervasyonundan kampanyalara, en yakın ofis bilgilerinden şehir rehberine ve acil durum yardımına kadar bir çok kullanıcı dostu özelliği barındıran mobil uygulama App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Benzer Konular

Kısa veya uzun dönemli araç kiralama yapan tüm müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan uygulama tek tık ile bir çok ihtiyacı karşılıyor. Araç rezervasyonu ve fiyat teklifi alma gibi kısa dönemli kiralayıcılara pratik çözümler sunan uygulama Avıs’ten uzun dönemli araç kiralayanlara ise; araç bakımı, hasar ihbarı, çekici, lastik, geçici araç tahsisi, ogs/hgs talebi, araç onarım ve parça temini konularındaki her türlü talebine cevap veriyor.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan  Avis Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici;  “Araç kiralamada sektörün öncü konumundayız .Her zaman sektöre yön veren yenilikçi uygulamalarla, müşterilerimizin araç kiralama deneyimlerini iyileştirmeyi hedefliyoruz. Hizmette Mükemmellik projemiz kapsamında müşterilerimize mükemmel araç kiralama deneyimi yaşatmak için tüm iş süreçlerimizi gözden geçirip yeni teknolojiler ile destekliyoruz.  Avis mobil uygulama sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sınırlarını daha da genişletmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Amacımız uygulamamız ile müşterilerimize verdiğimiz hizmeti her anlamda beklentilerin üzerine taşımak “ dedi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin