Avek Otomotiv Şimdi de Çanakkaleli

Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı unvanı ile otomotiv sektörüne güvence sunan Avek Otomotiv, İstanbul-Tekstilkent’ten sonra, “sosyal bir yaşam biçimi” olarak tanımladığı kapsamlı hizmetlerini Çanakkale’ye de taşıdı. Mayıs ayında açılması planlanan Avek Otomotiv Çanakkale tesisi, ortalama 20 bin metrekarelik dört katlı yeni binasında, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi araç satış ve servisinin yanı sıra ayrıcalıklı ve farklı hizmetlere de imza atacak.

İstanbul Tekstilkent’te Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda ve DOD ikinci el satış bayiliği yaparak 2015 yılı sonu itibariyle 13 bin 230 yeni araç satışı, 54 bin 241 araca servis hizmeti gerçekleştiren Avek Otomotiv,  Sektörün önde gelen iş hacmine sahip olan Avek Otomotiv, ikinci tesis yatırımını yine aynı markalarla, şimdi de Çanakkale’de gerçekleştirdi. Çanakkale-Bursa Otoyolu 4. kilometresi üzerinde konumlanan yeni tesis, Çanakkale Otogarı ve Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi arasındaki tesisinde müşterilerini ağırlayacak. Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda markalarının Çanakkale’de ilk kez satışını gerçekleştirecek olan Avek Otomotiv, sıfır araç satışının yanı sıra ikinci el araç alım-satımını, DOD bayiliği sayesinde, her marka için güvenceli ve garantili bir hale getirecek.

Araçların mekanik onarım ve periyodik bakımlarının yanı sıra hasar işlemlerinin de yapılacağı Avek Otomotiv Çanakkale Tesisinde, çevre il ve ilçelerdeki potansiyel müşterilere de ileri teknoloji, kalite ve tasarıma sahip en yeni modeller sunulacak; ayrıca istihdam konusunda bölgeye destek sağlanacak.

Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari Araç, Audi, SEAT, Skoda ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe yeni bir bakış açısıyla, sosyal yaşam biçimi olarak oluşturduğu tesisleri ile hizmet veren Avek, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi Çanakkale’e erkek-kadın kuaförü, bilardo salonu, çocuk oyun salonu ve sinema salonu gibi ayrıcalıklarıyla ziyaretçilerini ev rahatlığında ağırlayacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin