Autopromotec 2017 şöleni başlıyor

Fuara 1.600’ü aşkın firma katılıyor ve dünyanın dört bir yanından, 100.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Autopromotec Fuarı marka müdürü Emanuele Vicentini: ‘’Türk katılımcı ve ziyaretçilere büyük önem veriyoruz, İtalya’dan gelen talepler doğrultusunda, Türkiye konulu bir konferans ve satın alma heyeti organize ettik. İtalyan ve Avrupa’lı katılımcılarımızın yıllardır bizlerden talebi olan, girişimci ve yenilikçi Türk firmalarını Autopromotec’te ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Autopromotec Fuarı Türkiye temsilcisi Sancar Consulting Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar ise, ‘’27. Autopromotec Fuarı, bir kez daha Türkiye’nin gövde gösterisine tanık olacak.  Türkiye semineri dışında, bir de alım heyet programı organize etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz, Türkler bu sene de Autopromotec fuarına imzalarını atacak’’ dedi.

Autopromotec fuarı, Türk firma ve ziyaretçilerin yoğun katılımı ile 24-28 Mayıs’ta İtalya Bologna Şehrinde, 27. Kez yapılacak. 30’un üzerinde Türk firmanın katılacağı fuara Türkiye’den yoğun ilgi bekleniyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap