Automechanika Istanbul 2023 ziyaretçilerine kapılarını açıyor!

Otomotiv satış sonrası endüstrisinin bölgedeki bir numaralı ticaret buluşması olan Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım, Bakım ve Servis Ekipmanları Fuarı Automechanika Istanbul, 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Automechanika Istanbul 2023 ziyaretçilerine kapılarını açıyor!

Messe Frankfurt Istanbul ve Deutsche Messe AG iş birliğiyle gerçekleştirilen Automechanika Istanbul 2023 Fuarı, bu yıl toplamda 1.400’ün üzerinde katılımcı firma ve 130 ülkeden 50 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlayacak. Almanya, İspanya, Kore, Çekya, Çin, Tayvan, Tayland, Hong Kong, Pakistan ve Hindistan’dan milli katılımların yer alacağı fuar, ayrıca OIB tarafından satın alma heyeti programına da sahne olacak.

“Automechanika Istanbul 2023 Fuarı Açılış Töreni’

‘Innovation 4 Mobility by BAKIRCI’ konsepti ile de dikkatleri üzerine çekecek olan fuarda ayrıca ziyaretçilere son teknoloji otomobiller ve servis ekipmanları ile elektrikli araç onarımlarının nasıl yapıldığını deneyimleme fırsatı sunulacak. Fuarda yine Tamirhane Partneri IBIS tarafından Yeni Nesil Kalibrasyon Cihazları ve Şasi Tamiri eğitimleri verilerek 8.OSS Konferansı yapılacak.

Automechanika Istanbul Academy Forum Alanında bu yılın teması olan sürdürülebilirlik ve mobilite başlıklarında oturumların gerçekleştirileceği fuar kapsamında, 9 – 10 Haziran tarihlerinde TOBFED tarafından organize edilecek “Ustalar Yarışıyor “isimli bir etkinlik de düzenlenecek.

8 Haziran saat 11:00’de Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OIB) Yönetim Kurulu Üyesi Lean Kalma ve Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özalp, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sami Atılgan, Moderatör Yiğit Top, Messe Frankfurt Marka Müdürü Michael Johannes ve Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Annika Klar’ın katılımı ile gerçekleştirilecek “Automechanika Istanbul 2023 Fuarı Açılış Töreni’nde sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Bu konularıda İnceleyebilirsin