Automechanika Dubai 2022 Fuarı, Rekor Türk Firma Katılımı ile Sona Erdi

Automechanika Dubai 2022,  ödül programı, yenilikçi ürün lansmanları ve Orta Doğu ve Afrika'nın en büyük otomotiv satış sonrası ticaret fuarında ilgi odağını paylaşan hareketli sergi salonları ile başarılı bir şekilde sona erdi.

Automechanika Dubai 2022 Fuarı, Rekor Türk Katılımcı Firmasıyla Sona Erdi

Automechanika Dubai 2022 Fuarı, Rekor Türk Firma Katılımı ile Sona Erdi

Orta Doğu’nun en büyük otomobil satış sonrası ticaret fuarında haftanın düzeninde yeni ödül programı ve hareketli sergi salonları ile ilginin odağı oldu.

Bu sene İstanbul Ticaret Odası aracılığıyla rekor bir Türk katılımcı firmanın olduğu dikkati çekti. Fuarda gerçekleştirdiğimiz tüm röportaj ve izlenimlerimizi sosyal medya hesaplarımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Ticaret Odası’nın milli iştirak organizasyonunu gerçekleştirdiği Dubai International Content Market, sektörün ilgi odağı oldu. Ortadoğu’nun en kapsamlı uluslararası otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetler yedek parça fuarı Automechanika Dubai 2022’de İTO Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Sami Atılgan ve Münir Üstün ile Başkonsolos İlker Kılıç temsil etti.

Ortadoğu’nun en kapsamlı uluslararası otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetler yedek parça fuarı Automechanika Dubai 2022 Fuarı, İstanbul Ticaret Odası’nın Dubai’de milli iştirak organizasyonunu gerçekleştirdiği Dubai International Content Market, Cityscape Global ve Automechanica Dubai fuarları uluslararası profesyonellerin buluşma noktası oldu.

En büyük milli katılım olarak Türkiye iştirakini organize eden İTO Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sami Atılgan ve Dubai Başkonsolosu İlker Kılıç firmalarla görüş alışverişinde bulundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle onur konuğu Türkiye çalışmalarını İTO’nun yaptığı Dubai International Content Fuarı’na Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İTO Yönetim Kurulu Üyeleri Münir Üstün ve Salih Sami Atılgan ile Başkonsolos İlker Kılıç Automechanika Dubai 2022 Fuarı kapsamında Abu Dabi Büyükelçisi Tugay Dinçer ile bir araya geldi.

Automechanika Dubai 2022 Fuarı, Rekor Türk Firma Katılımı ile Sona Erdi

Automechanika Dubai 2022, ödül programı, yenilikçi ürün lansmanları ve Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük otomotiv satış sonrası ticaret fuarında ilgi odağını paylaşan hareketli sergi salonları ile başarılı bir şekilde sona erdi.

facebook
Bu konularıda İnceleyebilirsin