Asperox’tan “otomobil dahil” mesajı!

Eşsiz temizlik performansıyla efsaneleşen Asperox Sarı Güç’ün, otomobil temizliğindeki performansını konu eden yeni reklam filmi yayımlandı.

Asperox’tan “otomobil dahil” mesajı!

Beyaz Kağıt’ın kategori lideri sprey yüzey temizleyicisi Asperox Sarı Güç, mutfak yüzeylerinden PVC pencerelere, kalorifer peteklerinden plastik bahçe mobilyalarına kadar birçok yağlı ve kirli yüzeyde ispatladığı mucizevi etkisini yeni yüzeylerde de kanıtlamaya devam ediyor. Asperox; farklı yüzeylerde de kullanıcısının gücüne güç kattığını ve temizlik performansıyla hayatı kolaylaştırdığını “Günümüzde Türkiye’de 5 saniyede bir…” repliği ile başlayan ve kamu spotu algısı yaratan reklam serisiyle anlatıyor.

Marifetini bu kez de otomobil üzerinde gösteren Asperox Sarı Güç, araçları gıcır gıcır yapan üstün performansını yeni reklam filminde yine kendine has, eğlenceli üslubuyla aktarıyor. Asperox Sarı Güç’ün arabanın ön kısmındaki ızgara, tampon, plaka ve far bölgesinde uzun yolculuklarda oluşan kir ve lekeleri hızla çıkardığına odaklanan reklam filmi bir süre ekranlarda olacak.

*Bağımsız kuruluş tarafından yapılan test sonuçlarına göre; Asperox’un otomobil yüzeylerindeki yağ, balata tozu, böcek kalıntısı, uzun yolculukta oluşan kir ve lekeleri çıkardığı raporlanmıştır.

Bu konularıda İnceleyebilirsin