Aramedya 10. Yılını Kutladı

Otomotiv sektöründe ana ve yan sanayii başta olmak üzere sektörün tüm paydaşlarını buluşturan konseptiyle yayıncılık alanında özgün bir tarzı olan Aramedya kuruluşunun 10. yılını kutladı.

Otomotiv sektöründe ihtisaslaşan Auto Spare Parts World / Oto Yedek Parça ve Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar dergileri yayın hayatında 10. yıllarını tamamlarken traktör ve tarım makinaları alalınında faaliyet gösteren AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi de 4. yılını tamamlamak üzere…

Yayın hayatı boyunca otomotiv sektörünün gelişimini ulusal ve uluslararası boyutta okurlarına yansıtan Aramedya zaman içinde kendisini de geliştirdi ve internet yayıncılığında da www.ticariaraclardunyasi.com, www.autoworlddergisi.com, www.agroworlddergisi.com siteleriyle gündemi okurlarına yansıttı.

Aramedya kuruluşunun 10. yılı Bridge Restaruant’ta düzenlenen davetle kutlandı. Gecenin açılışında konuşma yapan Aramedya’nın kurucusu ve Genel Müdürü Nurten Berberoğlu şunları söyledi: “Otomotiv sektörüne yönelik ihtisas yayıncılığı yapma fikriyle yola çıktığımızda dergimizin kuruluşunda bizi cesaretlendiren dostlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve sektördeki firmaların temsilcilerine teşekkür etmek istiyorum. İlk sayımızın kapağında Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren Boğaz Köprüsü’nü kapağımıza koymuştuk. Bizim için köprü ana ve yan sanayiyi buluşturan bir simgeydi. Aynı zamanda köprü yurtdışına açılan ve uluslararası alanda başarılı işler gerçekleştiren otomotiv sektörünün simgesiydi. Diğer yandan küresel firmalarla kurulan işbirliklerini yansıtıyordu. Bugün geldiğimiz noktada ise başarımızı hatırlatıyor. Bu yolda 10 yıl boyunca yanımızda olan ve desteğini gösteren tüm firmalarımıza ve otomotiv sektörüne teşekkür ediyorum.”

Oto Yedek Parça / Auto Spare Parts World Dergisi ile yayın hayatına başlayan Aramedya, Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi ile de hafif ticari ve ağır ticari araçlar için sektörün buluşma noktası oldu. Binek oto yedek parçaları ve ticari ve hafif ticari segmentlerindeki bilgi birikimini sektörden gelen talepler doğrultusunda tarım makineleri sektörüne de yansıtan Aramedya, 4 yıldır AgroWorld / Tarım Dünyası Dergisi’ni yayınlıyor.

Okurlarının sektördeki güncel gelişmelerden en doğru ve en hızlı şekilde haberdar olmasını kendisine gaye edinen Aramedya bu doğrultuda internet yayıncılığı da yapıyor. Teknolojinin sağladığı imkanlardan mümkün olduğunca yararlanan ve bu imkanları sahip olduğu tecrübe ve bilgi birimiyle harmanlayan Aramedya www.ticariaraclardunyasi.com, www.autoworlddergisi.com, www.agroworlddergisi.com siteleriyle en güncel haberleri okuyucularına sunuyor. İngilizce ve Türkçe haberlerin yer aldığı dergiler sektörü, dünyanın dört bir yanındaki fuar ve organizasyonlarda temsil ediyor.

Yazılı medya dışında görsel mecralarda da müşterilerine çözümler üreten Aramedya firmalar için reklam ve tanıtım filmi, katalog, broşür tasarımı gibi hizmetler de sunuyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin