Aksigortalılara Birlas Ürünlerinden Cazip İndirimler

Aksigorta, Türkiye’nin en büyük oto aksesuar ve hobi marketi Birlas Motorsporları ile işbirliği yaparak müşterilerine ve acentelerine, giyimden motosiklet ve araba lastiklerine, aküden direksiyon modellerine, kasktan hava filtrelerine kadar binlerce çeşit üründe ve işçilik hizmetlerinde cazip indirimler sunuyor.

Aksigorta müşterileri ve acenteleri, Birlas Motorsporları’nın İstanbul’da bulunan Seyrantepe, Bahçeşehir, Sanayi ve Ataşehir Mağazaları ile www.birlasshop.com adresli internet mağazalarında geçerli olan kampanya ile hobi market ürünlerini yüzde 15, yedek parça ve Lassa ile Bridgestone markalı lastik alımlarında yüzde 10, işçilik hizmetlerinde ise yüzde 20 indirim şansına sahip olacaklar.

Aksigorta müşterileri ve acenteleri, Birlas Motorsporları mağazalarını ziyaret ederek alışverişleri sırasında “Aksigortalıyım” diyerek veya internet alışverişlerinde Aksigorta müşteri ve acentelerine özel gönderilen kodu kullanarak kampanyaya katılabilecekler. Kampanya 1 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap