Aksigorta’dan yepyeni bir ürün: Pratik Kasko

Aksigorta’nın yepyeni ürünü Pratik Kasko, birbirinden cazip özellikleriyle çok farklı hizmetler sunuyor. Pratik Kasko aracınızı, kazadan yolda kalmaya, çalınmadan sele, yanlış yakıt dolumundan anahtar çalınmasına kadar birçok riske karşı güvence altına alıyor.

Aracınızı Valeye Teslim Edin, Yedek Aracınızla Yola Devam Edin
Aksigorta’nın ürüne özel seçilmiş, garantisi tescil edilmiş servis ağından hizmet alınabilen, kasko teminatları üzerinden yüzde 20 fiyat avantajına sahip Pratik Kasko, aracınızı arıza durumunda istediğiniz noktadan valeyle aldırıyor, uzman tamirhanelere ulaştırıyor, onarım süresi boyunca yedek araç veriyor ve işlemlerin sonunda size teslim ediyor. Hem binek hem de kamyonet tipi araçlarda yaş sınırı olmayan Pratik Kasko, kaza sonucu hayati tehlike gösteren durumlarda yerinde müdahale ve/veya en yakın sağlık kurumuna transfer için Hizmet Merkezi’ne müracaat edilmesi halinde kara ambulansı ile en yakın sağlık kurumuna nakil işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Acil durumun aracın içinde meydana gelmesi halinde ise araç içinde bulunan herkese, araç dışında meydana gelmesi halinde ise sadece sigortalıya sunulan Acil Tıbbi Yardım Hizmetlerinden 7 gün 24 saat yararlanabiliniyor.

Küçük çizikler, göçükler, boya, iç döşeme onarımları indiriminizi bozmuyor
Pratik Kasko, küçük çizikler, göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarlarını Aksigorta’nın anlaşmalı servislerinde hasarsızlık indirimini bozmadan onarıyor, araç lastiğinin patlaması durumunda ücretsiz lastik değişimi, kaza durumunda ya da benzinin bitmesi halinde 7/24 çekici hizmeti sunuyor, aracın arızalanması durumunda ise bulunulan noktaya tamirci gönderiyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin