Wolf Lubricants, Groupauto International’ın Stratejik Tedarikçisi Oldu

217

Wolf Lubricants, binek otomobiller ve ticari araçlar için yedek parça ve servis sağlayan global ticaret grubu GROUPAUTO International’ın stratejik madeni yağ tedarikçisi olarak seçildi.

Bu adımla birlikte Belçikalı Wolf, binek ve ticari araçlar alanında dünyanın en geniş satış sonrası dağıtım, servis ve tamir ağlarından biri olan GROUPAUTO International’ın madeni yağ konusunda ilk tercihi olacak ve bu ağ aracılığıyla kaliteli ürünlerini beş kıtadaki 70 ülkeye dağıtabilecek.

GROUPAUTO ve Wolf arasındaki ilk iş ortaklığı, Wolf Lubricants’ın 10 yıl önce Groupauto Unión Ibérica ile yaptığı anlaşmayla başlamıştı. O günden beri bu iş ortaklığı güçlenerek büyüyor. Zorlu geçen bir yılın ardından ulaşılan bu önemli dönüm noktası güçlenen iş birliğinin en büyük kanıtlarından biri olarak görülüyor. Bugün, GROUPAUTO International’ın stratejik tedarikçisi olarak seçilmiş olmak Wolf Lubricants için ticari anlamda önemli bir büyüme fırsatı sunuyor.

Wolf ekibi global satışlarını arttırmak, daha geniş bir pazar erişimine sahip olmak ve marka görünürlüğünü güçlendirmek için GROUPAUTO International gibi önemli ticaret gruplarıyla yakın şekilde çalışmaya devam ediyor.

Wolf ekibi aynı zamanda geçen yıl marka gelişiminde sergilediği önemli büyümenin bir sonucu olarak, Ekim 2020’de GROUPAUTO International’dan En İyi Marka Gelişimi Ödülünü kazanmıştı. Wolf, FIA Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) gibi seçkin motor sporları ile ortaklıklar kurarak küresel tanınırlığını büyütmeye ve aynı zamanda markayı daha da geliştirmek üzere yerel iş birliklerine yönelik önemli yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Franck Jolly, Wolf Lubricants Satış Direktörü, iş birliğiyle ilgili şöyle konuştu: “GROUPAUTO International’ın stratejik madeni yağ tedarikçisi olarak seçilmek bizim için çok büyük bir onur. Hala içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte iş birliğimizi geliştirmek ve büyümek için özen ve titizlikle çalıştık.”

“Bugün kaliteli ve yenilikçi madeni yağlar geliştirme konusundaki kararlılığımız sektörün en önemli aktörlerinden biri tarafından tanınıyor ve bu bizim için gerçek bir ödül niteliğinde. GROUPAUTO International ekibiyle birçok değeri paylaşıyoruz ve iki şirketin birlikte büyümek için çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum.”

 

 

Groupauto International SAS’ın Genel Müdür Yardımcısı Dariusz CZARNECKI,  şunları ekledi: “Wolf Lubricants’ı GROUPAUTO International’ın stratejik ortağı olarak görmekten çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Şirketlerimiz arasında on yıllık bir işbirliği geçmişi var ve bugünkü anlaşmamızla birlikte Wolf, madeni yağlar konusundan ilk tercihimiz olacak. Bu yolculuğun olumlu yönde evrildiğini görmek heyecan verici.”

“Wolf’un hızla değişen bu sektörde fırsatları bu kadar iti tespit edebilmesini ve yüksek kaliteli ürünleri hızla markete sunmaya yönelik bağlılığını her zaman etkileyici bulduk. Hem Wolf hem Groupauto, yeniliğe ve kaliteye bağlılık konusunda aynı değerleri paylaşıyor. Müşterilerimize ve son kullanıcılara mümkün olan en iyi ürünleri, hizmeti ve deneyimi tutarlı biçimde sağlamaya çalışan iki şirketten bahsediyoruz. Bu yüzden Wolf Lubricants ile iş birliğimizin daha da büyüyeceğine ve bunun beraberinde getireceği ticari başarıyı göreceğimize inancımız tam.”