GICO, Garrett Distribütörü oldu!

612

GICO Product & Service Solutions, Dünyanın önde gelen Turboşarj üreticilerinden Garrett’in Türkiye Master Distribütörü oldu.

GICO markasını oluşturan şirketlerinden biri olan İkiler Yedek Parça Otomotiv ve Garrett arasında varılan anlaşma ile GICO; Garrett Türkiye Master Distribütörü oldu.

Garrett, 13 Ülkede üretim tesisi, 5 Ar-Ge Merkezi ve 8000’e yakın çalışanı ile dünya çapında 40 araç üreticisine OEM ürün vermektedir. Mercedes Benz, Volkswagen, Renault, BMW, Citroen, Ford, Hyundai ile birlikte 40 araç üreticisinin, tüm dünyada 100 milyondan fazla aracına bugün yollarda Garrettt markalı turbolar hizmet veriyor.

Garrett, Master Distribütörü olan GICO ile Türkiye’de daha da güçlü…

200’yi aşkın bayisi ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve kaliteli satış ve satış sonrası hizmetlerini veren GICO, Garrett Turboları Türkiye’nin her yerindeki yetkili ve özel servisler ile satış noktalarına en hızlı şekilde ulaştırıyor. Garrett, Master Distribütörü GICO ile Türkiye’de daha da güçlendi.

GICO, 1949 yılında ticaret hayatına başlayan PADULANO Ailesi’nin halihazırda faaliyetlerine devam eden Gaspa ve İkiler Şirketler Grubu’nun baş harflerinden oluşan ticari markasıdır. Global marka olmayı hedefleyen GICO, otomotivde 45. Yıllık güçlü geçmişi ve sahip olduğu değerleri ile güçlenerek büyümeye devam ediyor.

Garrett Türkiye Master Distribütörü olan GICO, İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) ve İzmir Menemen Serbest Bölgesi’ndeki fabrika yatırımları ile 20’yi aşkın OEM müşterisine, uzman kadrosu ve yaygın servis ağı ile hizmet veriyor.

İkiler Yedek Parça Otomotiv ve Gaspa Otomotiv Soğutma Sistemleri’nin ortak markası GICO, başta Otomotiv, Enerji, Demir Çelik ve Marin olmak üzere çeşitli sektörlerin dünyadaki lider firmalarına hammadde ve sarf malzeme tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

GICO, İzmir’deki merkez ofis ile birlikte Avrupa ve Ortadoğu’daki ofislerinden tüm dünyadaki müşterilerine hizmet verirken diğer yandan tedarikçilerine de ulaşıyor.